پلاس پلیمر با تکیه بر سالیان متمادی تحقیق و توسعه ، به منظور ارتقاء دانش فنی و کیفیت محصولات پلیمری آغاز به کار نمود. پلاس پلیمر با پشتوانه تیم متخصص، جوان و خلاق، استفاده از تجهیزات به‌­روز و همچنین اتخاذ رویکرد علمی و نوآورانه در زمینه توسعه و تولید انواع کامپاندهای پیشرفته برای بهبود خواص محصولات و مصنوعات پلیمری فعالیت می­‌کند. ارتقای خواص مکانیکی آمیزه‌های پلیمری، حذف جمع شدگی و اعوجاج، کاهش وزن محصول نهایی و ارتقای خواص برخی از ویژگی­های فناوری­های پیشرفته و تجاری شده در پلاس پلیمر است.

 در راستای کاربردی کردن آخرین یافته‌های کارشناسان و پژوهشگران حوزه پلیمر، زمینه فعالیت پلاس پلیمر طیف گسترده‌­ای از صنایع نظیر تولید‌کنندگان انواع قطعات پلاستیکی، صنعت تجهیزات و لوازم خانگی، صنعت خودرو، صنعت ساختمان و بسیاری از صنایع مرتبط با آمیزه‌­های پلیمری را در بر می­‌گیرد.  

کاهش زمان تولید و سرد شدن محصولات، کاهش میزان مصرف مواد اولیه و استفاده از مواد اولیه با ارتقای خواص، در کنار ارائه خدمات مهندسی و مشاوره‌­ای در انتخاب و به­‌کارگیری مواد اولیه مناسب، از بارزترین مزایای دستاوردها و خدمات پلاس پلیمر است.